Давайте розберемося, як варити компот із аличі з кісточками та компот на зиму, а також скільки варити компот із аличі до готовності.
Алича – це плодова рослина, яка є різновидом сливи. У складі аличі багато пектинів та клітковини, її рекомендують їсти для нормалізації роботи нервової системи, при авітамінозі та застудних захворюваннях, алича допомагає впоратися зі стресами та висипаннями на шкірі.
Компот із аличі виходить яскравим, смачним та ароматним, також для вас ми підготували статті – як варити компот із яблук і як варити компот із слив.
Не всі господині звертають увагу на такий компот, а дарма. Компот з аличі не тільки смачний та вітамінний напій, та чудова закрутка на зиму.
Прикріплюємо фоторецепт приготування компоту з аличі. Для варки такого напою нам не потрібно надто багато інгредієнтів.
Нам знадобляться:
Як варити компот з аличі з кісточками, рецепт з фото
Відбираємо необхідну кількість аличі, можна взяти менше, тоді компот буде менш насиченим. Аличу ретельно промиваємо. На 2,5 літра води достатньо половини склянки цукру для помірного смаку.
Набираємо воду в каструлю та ставимо на вогонь.
Очікуємо закипання, додаємо цукор, перемішуємо, щоб цукор не прилип до дна.
Додаємо аличу. Плоди обов’язково повинні бути свіжими та без темних плям.
Чекаємо на закипання компоту. Варити 10-15 хвилин після закипання води на невеликому вогні. Чим довше варимо, тим ароматнішим буде компот, так як алича віддасть свої соки.
Так як у нас червона алича, компот вийшов ніжно-рожевого кольору. Смачного!
Компот із аличі в банках виходить не менш смачним, узимку вся родина оцінить ароматний напій. Компот із аличі закривають як у класичному варіанті, так і з яблуками, грушею, персиком і навіть із кабачками.
Інгредієнти на 1 трилітрову банку:
Як варити компот з аличі на зиму покроково
Кабачки та алича – це просто чарівне поєднання, не дарма такий компот любили наші бабусі та мами. Приготуємо його самостійно.
Інгредієнти:
Як варити компот з аличі та кабачків на зиму покроково
Зазвичай компоти варять не більше 10-15 хвилин після закипання води. Існує негласне правило: чим довше вариться, тим ароматніший компот виходить.
Сироп для компоту кип’ятиться буквально 1-2 хвилини, сам компот настоюється в банках, тому така консервація робиться досить швидко, а виходить неймовірно смачною.
У таблиці наведено вміст харчових речовин (калорійності, білків, жирів, вуглеводів) на 100 грамів їстівної частини.
Калорії: | 67.1 кКал |
Білки: | 0.1 г |
Жири: | 0 г |
Вуглеводи: | 16.6 г |
Інші записи автора: Тетяна Соломенник